Návštěva MŠ Křemže

ZÁŘÍ:
V září jsme se seznámily s dětmi, se třídou a novými kamarády. Společně jsme si řekly určité pravidla, jaké se dodržují v naší třídě, abychom se vyvarovaly veškerým problémům. Povídaly jsme si o kamarádech, o rodině, o tom, jaké nás čeká období, co v tomto období můžeme dělat. Navštívily jsme v září Mateřskou školu ve Křemži, kde nás vřele přivítaly. Procházely jsme se v okolí Boršova, kde jsme viděly v Březí domácí zvířátka. 24.9. jsme jely autobusem do Plané na letiště, kde nám ukázali letiště, hasičské auto a také dravce.
ŘÍJEN:
V říjnu nás čeká  5-6.10. výstava ovoce a zeleniny, kde vybrané dětské obrázky visí na výstavě. 8.10. nás čeká divadlo Sluníčko s pohádkou Rozverný dráček. 10.10. k nám do MŠ přijede paní, která vyšetří očička těm, kteří měli zájem. 22.10. nás čeká fotografování se zimní tématikou. 24.10. nás čeká poslední akce a to je: Edukační program o zvířátkách.
LEDEN
6.1. jsme navštívili kostel a děti se podívaly na výzdobu jesliček. Dále nás navštívilo divadlo Dokola s pohádkou Čert a Káča.
ÚNOR
V únoru nás čeká, jako každý rok tradiční Masopust, který se koná 25.2. Hvězdičky jdou převlečeny jako za tradiční masky masopustu, bude to spojené s průvodem a masopustním trhem a občerstvením. 27.2. nás čeká kino do školky.

Procházka do Březí

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign