Vrabčáčci

" My jsme malí vrabčáčci,

hrajeme si,  zpíváme

a do naší školičky všichni rádi chodíme . "

_________________________________

PANÍ UČITELKY: MICHAELA BIGASOVÁ
                    JANA  BRODSKÁ
                   EDITA ŘEZÁČOVÁ

ŠKOLNICE: MIROSLAVA  VACKOVÁ

E-mail : trida5@msborsov.cz

Mateřská škola Vrábče byla zkolaudována 27. Července 2013 a je odloučeným pracovištěm MŠ Boršov nad Vltavou. Oficiání otevření mateřské školy bylo 1. Září 2013 a nachází se v bývalém objektu Zemědělského družstva Vrábče.

MŠ je jednopodlažní. Třída je rozdělena na dvě části. V jedné části mají děti možnost využití herny s kobercem a druhá polovina se využívá jako pracovní část se stolečky, pro kreativní tvoření. Třída má i svoji šatnu a umývárnu.

Mateřská škola je obklopena prostornou zahradou, kde jsou  osazeny lavičky, houpačky, prolézačky a  pískoviště. Dále je zde možnost využití letní umývárny a skladu hraček pro venkovní použití.

V prostoru MŠ je k dispozici výdejna s myčkou nádobí, moderně zařízená kuchyně, prostor pro ukládání a mytí thermoportů.

Pro pedagogický a provozní personál je zde vytvořeno zázemí.

Jak to u nás vypadá

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign