Dobrý den,

vítáme vás v okénku naší třídy Sluníček. Můžete si zde přečíst něco o nás a naší třídě, našich akcích a výletech. Ale také se tu můžete dozvědět, jaké písničky a básničky se zrovna učíme. A nebojte se, najdete tu i důležité informace pro rodiče, které můžete též najít na nástěnce v šatně.
4. října jsme se byly podívat na Obecní úřadě tady v Boršově, kde se konala výstava ovoce a zeleniny a představte si, že i my jsme tam vystavovaly svá díla. 8.10. za námi přijelo divadlo Sluníčko s pohádkou Rozverný dráček. 16.10. za námi do školky přišla pohádková babička. 17.10. se u nás na zahradě konalo Podzimní zdobení a úklid školní zahrady. 22.10. zase za námi přijel pan fotograf a udělal nám krásné zimní fotografie. A 24.10. jsme ve školce měly edukační program o zvířátkách. Říjen jsme zakončily  Halloweenskou párty.

5. listopadu se za námi přijel do školky podívat ježek. 11. zase za námi přijede Martin na bílém koni. V 15:45 se sejdeme u smrku a půjdeme lampiónovým průvodem na náves, kam dorazí v 16:00 přijede. 20. listopadu budeme mít zase návštěvu. Přijde za námi pohádkový dědeček a něco pěkného si s námi přečte. A 28. listopadu přijede do školy divadlo OKÝNKO a budeme putovat za Ježíškem.

Básničky a písničky

VĚTŘÍK
Větřík píská písničku,
pohladí ti ručičku.
Načechrá ti tvoje vlásky,
ne však ve zlém, ale z lásky.
Větřík nás má všechny rád,
je to přece kamarád.
Když však přijde vichřice,
bojíme se velice.

Oznámení a důležité informace

Vážení rodiče,
srdečně vás zveme na LAMPIONOVÝ PRŮVOD SE SVATÝM MARTINEM dne 11.11.2019. V 15:45 bude sraz před MŠ u stromu, poté půjdeme průvodem na náves a vyčkáme příjezdu sv. Martina, který dorazí na bílém koni v 16:00. Odtud projdeme obcí do farské zahrady, kde bude připraveno malé občerstvení.
Nezapomeňte na lampión upevněný na tyčce!

Sluníčková fotogalerie

Podzimní procházky