Nyní
zpytováváme svědomí, zda jsme byli hodní, protože 6. prosince k nám přijde Sv. Mikuláš s čertem. Začínáme trénovat písničky a básničky na vánoční posezení s rodiči, které se uskuteční 12. prosince od 16 hodin. Před Vánoci 17. prosince se ještě podíváme na Vánoční pohádkou, kterou nám představí divadlo Okýnko a po pohádce nás čeká punčování na naší zahradě, kde pro nás paní kuchařky připraví punč a upečou nám vánočku.

Ani v listopadu jsme se nenudili. 9. listopadu jsme přivítali Sv. Martina, který za námi přijel na bílém koni, a pak jsme společně s rodiči šli lampiónový průvod, kde nás na konci čekaly samé dobroty. 21. listopadu nás navštívilo divadlo Okýnko s pohádkou Jak se uspává příroda a tím jsme se rozloučili i my s podzimem a začínáme se připravovat na příchod paní zimy.

V říjnu nás navštívilo divadlo Dokola s pohádkou Dášenka, čili život štěněte. 18. října zase za námi přiletěl orel, puštík, sova a výr a učili nás létat. Odpoledne přišli do školky za dětmi rodiče a společně s paní učitelkami jsme vyráběli podzimní dekorace a šikovní tatínci vydlabali a vyřezali dýně.

V září jsme přivítali nové kamarády. Seznamovali jsme se s prostředím školky, s dětmi, paní učitelkami a učili se školková pravidla.

Sluníčková fotogalerie