Dne 28.5. jedeme do planetária. Prosíme rodiče, aby s dětmi dorazili do školky nejpozději v 7.45 hod. Prosíme batůžek a pití, svačinu budeme mít ze školky. Ve středu 30.5. pojedeme dopoledne také do Vrábče, kde nás čeká dopravní program s policisty. Děti se seznámí se základy silničního provozu, dopravními značkami, prozkoumají policejní auto a zahrají si hry. Příchod dětí do školky prosíme do 7.40 hod. Děkujeme.

23.5.
pojedeme s dětmi na letiště do Planého. Prosíme, aby děti přišly do školky nejdéle v 7.30 hod. Děkujeme.

22.5. společně s rodiči oslavíme Den rodiny od 16.00 odpoledním programem na fotbalovém hřišti. Všichni se moc těšíme.

V pátek 11.5. jsme viděli jak probíhá výcvik policejních pejsků. Dětem se moc líbilo a mohly si pejsky pohladit.

26.4. jsme měli čarodějný den. Děti přišly do školky v čarodějných kostýmech a čekal nás bohatě naplněný program. Dopoledne děti zažily čarodějnou stezku, zazpívali jsme si písničky, odpoledne jsme pokračovali pohádkovým průvodem, se kterým jsme došli až do kempu. Spálili jsme čarodějnici a opekli si buřty.

Děkujeme paní Fránové (mamince Kryštůfka) za výborné ovocné špízy pro děti. Děti byly nadšené a všichni si moc pochutnaly :-)

Dne 13.2. nás čeká masopustní průvod. Setkáme se ve 14 hod. u smrku a v maskách budeme putovat po Boršově. Letos půjde třída sluníček za zvířátka. Průvodem se vrátíme zpátky ke smrku, kde se můžeme těšit na jarmark a drobné občerstvení.

Sluníčková fotogalerie

Návštěva jesliček