V září jsme se seznamovali s novým prostředím a s novými kamarády. Poznávali jsme okolí Boršova, naší zahradu i třídu a hračky ve třídě.
20.9. - v naší třídě probíhal ekoprogram " O žížale Sofii", kdy se děti seznamovaly se životem žížaly.
4.10. - navštívilo nás divadlo Dokola - s příběhem "Dobrodružství lesního skřítka Kuka"
10.11. - Všem moc děkujeme za společný zážitek při průvodu na sv. Martina. Vaše lampióny při průvodu krásně svítily a na závěr si děti i vychutnaly sladké odměny :)
15.11. -  v naší třídě probíhal edukační program s tématem " Lišáček hledá maminku" . Toto téma se nám v tomto týdnu velmi hodilo, protože probíráme uspávání zvířátek a děti se dozvěděly něco nového a užily si to. :)
5.12. - nás navštívil čert a Mikuláš. Všichni jsme byli statečný, nikdo neplakal a dokonce jsme zazpívali společně písničku za kterou jsme dostali ňamku. :)
13.12. - připravily jsme pro Vás krátký vánoční program s tvořením, kde si vytvoříte svojí látkovou tašku.
18.12. - na závěr tohoto roku nás navštívilo divadlo Okýnko - Začarované koledy

8.1. -  výroba královských korunek, tříkrálový průvod do kostela, návštěva kostela s prohlídkou Betléma.
13.2. - chtěla bych všem moc poděkovat za veškeré občerstvení na masopustní den, které jste přinesli a především p. Ondřichové, že nám umožnila návštěvu u jejího domečku. Myslím si, že tento den se velmi vydařil. Počasí nám velmi přálo,děti krásně vystupovaly, občerstvení u každé návštěvy bylo zajištěno a tak všem moc děkujeme!! :)
26.4. - děkujeme všem za účast na Čarodějnicích. Počasí nám přálo, putování s pohádkou splnilo to, co mělo. Až na ten vítr při opékání buřtů, bylo všechno skvělé! Děkujeme!

Kytičková fotogalerie

Masopustní