V září jsme se seznamovali s novým prostředím a s novými kamarády. Poznávali jsme okolí Boršova, naší zahradu i třídu a hračky ve třídě.
20.9. - v naší třídě probíhal ekoprogram " O žížale Sofii", kdy se děti seznamovaly se životem žížaly.
4.10. - navštívilo nás divadlo Dokola - s příběhem "Dobrodružství lesního skřítka Kuka"
10.11. - Všem moc děkujeme za společný zážitek při průvodu na sv. Martina. Vaše lampióny při průvodu krásně svítily a na závěr si děti i vychutnaly sladké odměny :)
15.11. -  v naší třídě probíhal edukační program s tématem " Lišáček hledá maminku" . Toto téma se nám v tomto týdnu velmi hodilo, protože probíráme uspávání zvířátek a děti se dozvěděly něco nového a užily si to. :)
5.12. - nás navštívil čert a Mikuláš. Všichni jsme byli statečný, nikdo neplakal a dokonce jsme zazpívali společně písničku za kterou jsme dostali ňamku. :)
13.12. - připravily jsme pro Vás krátký vánoční program s tvořením, kde si vytvoříte svojí látkovou tašku.
18.12. - na závěr tohoto roku nás navštívilo divadlo Okýnko - Začarované koledy

8.1. -  výroba královských korunek, tříkrálový průvod do kostela, návštěva kostela s prohlídkou Betléma.
13.2. - chtěla bych všem moc poděkovat za veškeré občerstvení na masopustní den, které jste přinesli a především p. Ondřichové, že nám umožnila návštěvu u jejího domečku. Myslím si, že tento den se velmi vydařil. Počasí nám velmi přálo,děti krásně vystupovaly, občerstvení u každé návštěvy bylo zajištěno a tak všem moc děkujeme!! :)
26.4. - děkujeme všem za účast na Čarodějnicích. Počasí nám přálo, putování s pohádkou splnilo to, co mělo. Až na ten vítr při opékání buřtů, bylo všechno skvělé! Děkujeme!
7.6. - Jako celá třída kytiček jsme společně vyrazily autobusem se Sluníčky do Zeměráje (Kovářov). Tento celodenní výlet se velmi vydařil, počasí nám přálo, děti si mohly vyzkoušet stezku na boso (Nebylo to jen tak jednoduché, borovicové šišky dají opravdu zabrat), vstoupily jsme do vesničky, kde bydlely ženy, které nám ukazovaly, jak to u nich probíhá.
19.6. - Další příjemný den jsme si užily vláčkem do Třísova. Z Třísova jsme se prošly na Dívčí Kámen a poté jsme došly do Holubova na jídlo. Opět nám vyšlo krásné počasí, děti i p. učitelky si to velmi užily :)

Tímto bychom jsme se chtěly rozloučit. Děkujeme za tento školní rok. Děti si každičký den užívaly, nové děti už se adaptovaly a s chutí chodí rády do MŠ.
Překrásné prázdniny plné radostných zážitků, sluníčka a letní pohody! :)

Kytičková fotogalerie

Masopustní