Školní rok 2019/2020

Září:
tento měsíc ve třídě Soviček probíhal v duchu seznamování se s novými kamarády a kolektivem, naučili jsme se dodržovat třídní pravidla, vydali jsme se na první společný celodenní výlet za kamarády do lesní školky Třísov.

Říjen:
začal nám podzim a my využíváme jeho krás k prozkoumání přírody, hromadění přírodnin do školky z kterých potom tvoříme různé výrobky viz.fotografie níže. S rodiči jsme společně uklidili školní zahradu, tvořili z přírodnin a opekli si buřtíka na školkovém ohništi. Celá akce se moc vydařila. Tvoření nám zpestřil hrou na kytaru a zpíváním písniček dědeček od Míši Nováka- děkujeme. Počasí vyšlo, sluníčko svítilo a společně jsme si užili krásné odpoledne na čerstvém vzduchu. Před podzimními prázdninami naše třída uspořádala Halloweenský rej v maskách, kde jsme si užili dopoledne plné her, soutěží a společné discotéky s menšími kamarády v maskách ze třídy Sluníček. Rodiče připravili spousty dobrot, které budeme mlsat ještě i po podzimních prázdniách.
Listopad:
tento měsíc začne příjezdem svatého Martina a lampionovým průvodem, který je v pondělí 11.11.2019 poté již začneme pomalu chystat vánoční besídku, která proběhne 4.12.2019, pak nás navštíví čert s Mikulášem a budeme si společně užívat adventní čas.

Sovičková fotogalerie

Hrajeme si s kaštany
Takhle se u nás slaví narozeniny