V pátek 11.5. k nám do školky zavítají pejsci ! A nebudou to ledajací pejsci, budou to policejní pejsci. A páni policisté nám ukáží, jak se takový pejsek cvičí a co všechno musí umět, aby páníčkům pomáhal v nebezpečných situacích. Akce se odehraje v dopoledních hodinách a my už se nemůžeme dočkat ! :)

!!! V úterý 15.5. se těšíme na společně strávené odpoledne s rodiči. Na fotbalovém hřišti tady v Boršově se uskuteční DEN RODINY a to od 16hod. Jako minulý rok budou stanoviště s úkoly, které budou plnit děti s rodiči a po úkolech bude ,,volná zábava" na hřišti. Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu !!! :)

Dne 23.5. ve středu vyrazí v dopoledních hodinách naše školka do Plané na letiště, kde uvidíme práci hasičů. A zároveň se nám představí pánové s dravci a vysvětlí, proč jsou dravci na letištích tak důležití.

V pondělí 28.5. vyrazí třída Soviček do centra Českých Budějovic. A to přímo do Planetária. Moc se těšíme ! :)

30.5. ve středu vyrazí děti z Boršova do Vrábče na dopravní hřiště, kde na nás už budou čekat páni policisté a budou si s námi na hřišti hrát. Vysvětlí nám správné chování při jízdě na kole, ukáží, jak se správně přechází silnice a také nás naučí číst značky ! :)

A 1.6. se uskuteční v naší školce DEN DĚTÍ ! :)

Sovičková fotogalerie