Počátek  roku byl zahájen Tříkrálovým průvodem do kostela- děti si vyrobily koruny a procházkou šly navštívit místní kostel.
Od poloviny ledna celá třída Soviček začala jezdit na Zimní stadion do Českých Budějovic na kurz bruslení. Děti jsou moc šikovné a statečné a s pohybem na ledu se snadno vypořádají. V polovině března kdy kurz končí budou všichni krásně jezdit po ledě.
Začátkem února děti čekají jarní prázdniny a hned po nich přijede do MŠ hudební divadlo a 22.2. sférické kino- na tyto vystoupení se děti už moc těší.
Poté se vše ponese duchem Masopustního veselí, kdy děti vyrábějí různé výrobky na Masopustní jarmark, nacvičují básničky a písničky na vystoupení u hospodářů. Masopustní průvod bude v úterý 5.3.2019 od 14.00 hodin.

V měsíci březnu nás čeká ještě jedna akce s rodiči a to v pátek 22.3.2019 od 15.30 hodin, kdy společně zaženeme zimu a přivítáme jaro a to vynášením Moreny v kempu Boršova.

Sovičková fotogalerie

Masopustní