Login

Okénko do třídy

VÍTÁME VÁS, KAMARÁDI!!

LISTOPAD je měsíc, kdy si nejvíce povídáme o lese, o přírodninách, o zvířátkách v lese. 7.11. k nám do Vrábče přijede paní Bílková a představí nám život žížal. Celé dopoledne bude naučné a zahrajeme si různé hry. 
Svatý Martin na bílém koni přijede do Boršova v pondělí 11.11. Všechny děti i rodiče jsou zváni. Doprovázet ho bude průvod, vystoupení i občerstvení. 
Ke konci měsíce 28.11. ve čtvrtek pojedeme na divadlo s názvem Putování za Ježíškem.
A v sobotu 28.11. od 17:00 hod. se sejdeme s dětmi, rodiči a obyvateli Vrábče u stromečku před OÚ. Písněmi zahájíme advent a rozsvítíme stromeček. 
Tešíme se společné akce, hezký listopad!


Září nám uteklo a už tu máme ŘÍJEN. Hned ze začátku 4.10. se podíváme s předškoláky na OÚ v Boršově, kde se jako každý rok koná výstava zahrádkářů. I naše děti z Vrábče se podílely na výzdobě.
O necelý týden později 8.10. se koná v Boršově divadlo, na které se mohou těšit všechny děti. 
10.10. k nám do Vrábče přijede paní na měření očí dětem. 
Focení dětí proběhne ve Vrábči 22.10. 
Zhruba v půlce měsíce nás čeká podzimní tvoření s rodiči. Každý rok se vyrobí spoustu krásných podzimních věcí a my se moc těšíme. 


V měsíci ZÁŘÍ se budeme seznamovat s novými kamarády a novou paní učitelkou. Přivítáme šest nových dětiček a paní učitelka Terezka s námi bude od pondělí do čtvrtka vždy na dopoledne. 
První týdny budou zaměřeny na opakování našich pravidel ve třídě. Seznámíme se i s okolím školky. 

Moc se na vás těšíme a doufáme, že všichni přijdou s úsměvem na tváři.
Mateřská školka Boršov nad Vltavou

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign