Sluníčka

"Jaro, léto, podzim, zima,
v naší školce je nám prima."

Ve třídě je každý rád,
je tu samý kamarád.
Holky, kluci, to se ví,
vůbec nikdo nezlobí.
Sluníčka si říkáme,
spoustu věcí děláme.

__________________________________
UČITELKY: KRISTÝNA STAŇKOVÁ
                   PAVLA MARTÍNKOVÁ

UKLÍZEČKA : JANA BABOUČKOVÁ

Třída SLUNÍČEK se nachází v přízemí žlutého pavilonu MŠ Boršov nad Vltavou. Třída je heterogenní a je složená z dětí ve věku od 3 do 4let. V průběhu roku se budou zapojovat nově příchozí děti.
   Prostory třídy jsou rozděleny do 2 spojených místností. První, kde jsou rozmístěné barevné stolky se židlemi, skříňky na hračky a výtvarné potřeby, hrací koutky - slouží k volným hrám, výtvarné a pracovní výchově, individuelní práci a k řízeným činnostem. Druhá část třídy s kobercem,je využívána pro pohybové, řízené aktivity, volné hry dětí i k odpočinku po obědě.

Ke třídě samozřejmě patří WC, umývárna a šatna. Na oběd děti přechází spojovací chodbou do jídelny, kde se setkávají se třídou KYTIČEK.

Vzdělávací program je rozdělen do pěti základních bloků, k nimž v průběhu roku, dále vybíráme vhodná podtémata dle ročních období, svátků či tradic.

JÁ A MOJE ŠKOLKA
BAREVNÝ PODZIM